listwa przypodłogowa mdf quick-step 1493
Nr kat. 100011716
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Listwa przypodłogowa na rdzeniu MDF z okleiną dopasowaną do wzoru panela . Montaż na klamry lub klej.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Materiał: | MDF |
| Struktura drewna: | Tak |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Szerokość: | 12 mm |
| Kolor: | Klasyczne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Rodzaj: | Do paneli |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Listwa przypodłogowa na rdzeniu MDF z okleiną dopasowaną do wzoru panela . Montaż na klamry lub klej.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Materiał: | MDF |
| Struktura drewna: | Tak |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Szerokość: | 12 mm |
| Kolor: | Klasyczne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Rodzaj: | Do paneli |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa mdf quick-step 1493
Nr kat. 100011716
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie




