listwa przypodłogowa mdf do lvt quick-step 2400x58x12 mm qsvsk40276
Nr kat. 100351181
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Materiał: | MDF |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Szerokość: | 12 mm |
| Kolor: | Jasne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Rodzaj: | Do paneli winylowych |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Materiał: | MDF |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Szerokość: | 12 mm |
| Kolor: | Jasne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Rodzaj: | Do paneli winylowych |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa mdf do lvt quick-step 2400x58x12 mm qsvsk40276
Nr kat. 100351181
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie



