listwa przypodłogowa mdf do lvt 2400x58x12 40319 (qsvsk40319md240)
Nr kat. 100436107
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | MDF |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Incizo |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Szerokość: | 12 mm |
| Kolor: | Beżowe |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | MDF |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Incizo |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Szerokość: | 12 mm |
| Kolor: | Beżowe |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa mdf do lvt 2400x58x12 40319 (qsvsk40319md240)
Nr kat. 100436107
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie



