listwa przypodłogowa mdf ćwierćwałek wklęsły 2400x17x17 dąb beżowy lakierowany qsscot04750
Nr kat. 100203020
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Najlepszym wyborem do wykończenia podłogi w Twoim domu jest LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF ĆWIERĆWAŁEK WKLĘSŁY 2400X17X17 4750. Charakteryzuje się nie tylko estetycznym wyglądem, ale również wieloma korzyściami użytkowymi. Przede wszystkim umożliwia zamaskowanie okablowania i przewodów biegnących przy ścianie. Dodatkowo zabezpiecza miejsce styku między ścianą a podłogą przed nadmiernym gromadzeniem się kurzu i brudu. Prezentowany model został wykonany z solidnej i trwałej płyty MDF, która gwarantuje, że listwa przypodłogowa zachowa swój oryginalny wygląd przez wiele lat. Produkt jest odporny na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | MDF |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Scotia |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Szerokość: | 17 mm |
| Kolor: | Beżowe |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Najlepszym wyborem do wykończenia podłogi w Twoim domu jest LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF ĆWIERĆWAŁEK WKLĘSŁY 2400X17X17 4750. Charakteryzuje się nie tylko estetycznym wyglądem, ale również wieloma korzyściami użytkowymi. Przede wszystkim umożliwia zamaskowanie okablowania i przewodów biegnących przy ścianie. Dodatkowo zabezpiecza miejsce styku między ścianą a podłogą przed nadmiernym gromadzeniem się kurzu i brudu. Prezentowany model został wykonany z solidnej i trwałej płyty MDF, która gwarantuje, że listwa przypodłogowa zachowa swój oryginalny wygląd przez wiele lat. Produkt jest odporny na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | MDF |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Scotia |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Szerokość: | 17 mm |
| Kolor: | Beżowe |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa mdf ćwierćwałek wklęsły 2400x17x17 dąb beżowy lakierowany qsscot04750
Nr kat. 100203020
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie



