listwa przypodłogowa mdf 2600x58x18 lk58c-z083
Nr kat. 100010298
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Materiał: | MDF |
| Struktura drewna: | Tak |
| Długość: | 2.60 m |
| Dostawca: | Kronospan |
| Szerokość: | 18 mm |
| Typ produktu: | Listwy |
| Rodzaj: | Do paneli |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
KRONOSPAN KO SP. Z O.O. 1MAJA 52 47-100 STRZELCE OPOLSKIE POLSKA diy.st@kronospan.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Materiał: | MDF |
| Struktura drewna: | Tak |
| Długość: | 2.60 m |
| Dostawca: | Kronospan |
| Szerokość: | 18 mm |
| Typ produktu: | Listwy |
| Rodzaj: | Do paneli |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
KRONOSPAN KO SP. Z O.O. 1MAJA 52 47-100 STRZELCE OPOLSKIE POLSKA diy.st@kronospan.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa mdf 2600x58x18 lk58c-z083
Nr kat. 100010298
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie



