listwa przypodłogowa mdf 2400x77x14 1860 naturalna quick-step qspskr01860md240
Nr kat. 100009998
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF 2400X77X14 1860 to utrzymana w jasnym, naturalnym i ciepłym odcieniu listwa przypodłogowa, która doskonale sprawdzi się w roli akcesoria do paneli Quick-Step. Produkt o prostej formie i wymiarach 240 cm długości, 7,7 cm wysokości oraz 1,4 cm głębokości zapewnia łatwość montażu, a także docięcia listew przypodłogowych do konkretnych wymiarów. Prezentowane modele o laminowanej powierzchni doskonale imitują naturalny wzór usłojenia. Ponadto listwy przypodłogowe zabezpieczają ściany przed uszkodzeniem mechanicznym, a jednocześnie kamuflują szczeliny dylatacyjne chroniąc powierzchnię podłogi przez zniekształceniem.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Materiał: | MDF |
| Ilość w opakowaniu: | 2.40 |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Szerokość: | 14 mm |
| Kolor: | Naturalne |
| Rodzaj: | Do paneli |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF 2400X77X14 1860 to utrzymana w jasnym, naturalnym i ciepłym odcieniu listwa przypodłogowa, która doskonale sprawdzi się w roli akcesoria do paneli Quick-Step. Produkt o prostej formie i wymiarach 240 cm długości, 7,7 cm wysokości oraz 1,4 cm głębokości zapewnia łatwość montażu, a także docięcia listew przypodłogowych do konkretnych wymiarów. Prezentowane modele o laminowanej powierzchni doskonale imitują naturalny wzór usłojenia. Ponadto listwy przypodłogowe zabezpieczają ściany przed uszkodzeniem mechanicznym, a jednocześnie kamuflują szczeliny dylatacyjne chroniąc powierzchnię podłogi przez zniekształceniem.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Materiał: | MDF |
| Ilość w opakowaniu: | 2.40 |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Szerokość: | 14 mm |
| Kolor: | Naturalne |
| Rodzaj: | Do paneli |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa mdf 2400x77x14 1860 naturalna quick-step qspskr01860md240
Nr kat. 100009998
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie



