listwa przypodłogowa mdf 2400x77x14 1858 szara quick-step qspskr01858md240
Nr kat. 100012007
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF 2400X77X14 1858 to model o laminowanej powierzchni w szaro-beżowym odcieniu o strukturze imitującej wzór drewna. Listwa przypodłogowa mierzy 240 cm długości, 7,7 cm wysokości oraz 1,4 cm głębokości. Prezentowane akcesoria do paneli posiadają prostą i minimalistyczną formę, a przy tym zapewniają łatwość docięcia do odpowiednich rozmiarów. Produkt o właściwościach odpornych na uszkodzenia mechaniczne służy do kamuflowania szczelin dylatacyjnych, zabezpieczania ścian oraz podłóg.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Materiał: | MDF |
| Struktura drewna: | Tak |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Szerokość: | 14 mm |
| Kolor: | Szare |
| Typ produktu: | Listwy |
| Rodzaj: | Do paneli |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF 2400X77X14 1858 to model o laminowanej powierzchni w szaro-beżowym odcieniu o strukturze imitującej wzór drewna. Listwa przypodłogowa mierzy 240 cm długości, 7,7 cm wysokości oraz 1,4 cm głębokości. Prezentowane akcesoria do paneli posiadają prostą i minimalistyczną formę, a przy tym zapewniają łatwość docięcia do odpowiednich rozmiarów. Produkt o właściwościach odpornych na uszkodzenia mechaniczne służy do kamuflowania szczelin dylatacyjnych, zabezpieczania ścian oraz podłóg.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Materiał: | MDF |
| Struktura drewna: | Tak |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Szerokość: | 14 mm |
| Kolor: | Szare |
| Typ produktu: | Listwy |
| Rodzaj: | Do paneli |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa mdf 2400x77x14 1858 szara quick-step qspskr01858md240
Nr kat. 100012007
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie



