listwa przypodłogowa mdf parkietowa 2400x77x14 dąb spokojny naturalny qspskr01855
Nr kat. 100010000
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF PARKIETOWA 2400X77X14 1855 idealnie pasuje kolorystycznie do pokrycia podłogowego Quick Step, z którym stworzy w mieszkaniu spójną kompozycję. Dzięki wykończeniu laminatem, listwa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania i nie ulega wytarciu podczas codziennego użytkowania. Płyta MDF, którą wykorzystano w procesie produkcyjnym prezentowanego modelu, zabezpiecza szczeliny dylatacyjne i okablowanie przed działaniem wilgoci. Dodatkowo struktura listwy doskonale imituje naturalne drewno. Produkt polecany jest do zastosowania w bardziej klasycznych aranżacjach wnętrz.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | MDF |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Parkietowa |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Szerokość: | 14 mm |
| Kolor: | Klasyczne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Sposób montażu: | Klamra lub klej |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF PARKIETOWA 2400X77X14 1855 idealnie pasuje kolorystycznie do pokrycia podłogowego Quick Step, z którym stworzy w mieszkaniu spójną kompozycję. Dzięki wykończeniu laminatem, listwa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania i nie ulega wytarciu podczas codziennego użytkowania. Płyta MDF, którą wykorzystano w procesie produkcyjnym prezentowanego modelu, zabezpiecza szczeliny dylatacyjne i okablowanie przed działaniem wilgoci. Dodatkowo struktura listwy doskonale imituje naturalne drewno. Produkt polecany jest do zastosowania w bardziej klasycznych aranżacjach wnętrz.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | MDF |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Parkietowa |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Szerokość: | 14 mm |
| Kolor: | Klasyczne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Sposób montażu: | Klamra lub klej |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa mdf parkietowa 2400x77x14 dąb spokojny naturalny qspskr01855
Nr kat. 100010000
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie



