listwa przypodłogowa mdf 2400x60x17 l406 przypodłogowa mdf egger 1026438
Nr kat. 100011567
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF L406 1026438 o wymiarach wynoszących 2400mm x 60mm x 17mm cechuje się wyjątkową estetyką wykonania. To praktyczny element, który wzbogaci dekorację całego pomieszczenia i cudownie wykończy podłogę. Skutecznie zakrywa szczeliny dylatacyjne i okablowanie przebiegające przy ścianie. Za sprawą struktury imitującej naturalne wzornictwo i kolorystykę drewna, prezentowany model polecany jest przede wszystkim do tradycyjnie urządzonych pomieszczeń. Produkt wykonano z trwałej płyty MDF odznaczającej się wodoodpornością i wytrzymałością na czynniki związane z codziennym użytkowaniem.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Materiał: | MDF |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Egger |
| Szerokość: | 17 mm |
| Kolor: | Ciemne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Rodzaj: | Do paneli |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
EGGER Biskupiec Sp. z o.o. ŚW.JÓZEFA 1 11-300 BISKUPIEC-KOLONIA DRUGA POLSKA support.pl@egger.zendesk.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF L406 1026438 o wymiarach wynoszących 2400mm x 60mm x 17mm cechuje się wyjątkową estetyką wykonania. To praktyczny element, który wzbogaci dekorację całego pomieszczenia i cudownie wykończy podłogę. Skutecznie zakrywa szczeliny dylatacyjne i okablowanie przebiegające przy ścianie. Za sprawą struktury imitującej naturalne wzornictwo i kolorystykę drewna, prezentowany model polecany jest przede wszystkim do tradycyjnie urządzonych pomieszczeń. Produkt wykonano z trwałej płyty MDF odznaczającej się wodoodpornością i wytrzymałością na czynniki związane z codziennym użytkowaniem.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Materiał: | MDF |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Egger |
| Szerokość: | 17 mm |
| Kolor: | Ciemne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Rodzaj: | Do paneli |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
EGGER Biskupiec Sp. z o.o. ŚW.JÓZEFA 1 11-300 BISKUPIEC-KOLONIA DRUGA POLSKA support.pl@egger.zendesk.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa mdf 2400x60x17 l406 przypodłogowa mdf egger 1026438
Nr kat. 100011567
Pamiętaj o



