listwa przypodłogowa mdf 2400x60x17 l132 jasna egger 941197
Nr kat. 100003713
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Za sprawą listwy przypodłogowej MDF L132 941197 o wymiarach 2400mm x 60mm x 17mm, w estetyczny sposób możesz wykończyć podłogi w swoim domu. Elegancki wygląd prezentowanego modelu będzie stanowić stylowy dodatek aranżacyjny wnętrz. Element pozwoli na zakrycie okablowania, przewodów, a także szczeliny dylatacyjnej pomiędzy ścianą a posadzką. Dzięki temu zapobiegnie nadmiernemu gromadzeniu się kurzu oraz zabrudzeń. Produkt został wykonany z wytrzymałej płyty MDF, która charakteryzuje się odpornością na oddziaływanie wilgoci oraz szkodliwych promieni słonecznych. Tym samym listwa będzie zachwycać swoim wyglądem przez wiele lat.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | MDF |
| Struktura drewna: | Tak |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Egger |
| Szerokość: | 17 mm |
| Kolor: | Klasyczne Jasne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
EGGER Biskupiec Sp. z o.o. ŚW.JÓZEFA 1 11-300 BISKUPIEC-KOLONIA DRUGA POLSKA support.pl@egger.zendesk.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Za sprawą listwy przypodłogowej MDF L132 941197 o wymiarach 2400mm x 60mm x 17mm, w estetyczny sposób możesz wykończyć podłogi w swoim domu. Elegancki wygląd prezentowanego modelu będzie stanowić stylowy dodatek aranżacyjny wnętrz. Element pozwoli na zakrycie okablowania, przewodów, a także szczeliny dylatacyjnej pomiędzy ścianą a posadzką. Dzięki temu zapobiegnie nadmiernemu gromadzeniu się kurzu oraz zabrudzeń. Produkt został wykonany z wytrzymałej płyty MDF, która charakteryzuje się odpornością na oddziaływanie wilgoci oraz szkodliwych promieni słonecznych. Tym samym listwa będzie zachwycać swoim wyglądem przez wiele lat.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | MDF |
| Struktura drewna: | Tak |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Egger |
| Szerokość: | 17 mm |
| Kolor: | Klasyczne Jasne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
EGGER Biskupiec Sp. z o.o. ŚW.JÓZEFA 1 11-300 BISKUPIEC-KOLONIA DRUGA POLSKA support.pl@egger.zendesk.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa mdf 2400x60x17 l132 jasna egger 941197
Nr kat. 100003713
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie



