listwa przypodłogowa mdf 2400x58x12 dąb jasny klasyczny qssk05787
Nr kat. 100330335
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Listwy przypodłogowe, chociaż określane są jako akcesoria, pełnią istotną rolę estetyczną i funkcjonalną. Prezentowany model pozwala na skutecznie ukrycie szczeliny dylatacyjnej, zabezpieczając tym samym powierzchnię przed nadmiernym gromadzeniem się kurzu i zabrudzeń. Dodatkowo za produktem można schować okablowanie lub przewody. Do produkcji listwy przypodłogowej wykorzystano wytrzymałą na czynniki codziennego użytkowania płytę MDF. Dzięki temu jest odporna na wilgoć czy też uszkodzenia mechaniczne. Prezrentowana listwa posida długość 240 cm, wysokość 5,8 cm oraz szerokość 1,2 cm
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Skład: | MDF |
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | MDF |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Incizo |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Szerokość: | 12 mm |
| Kolor: | Naturalne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Listwy przypodłogowe, chociaż określane są jako akcesoria, pełnią istotną rolę estetyczną i funkcjonalną. Prezentowany model pozwala na skutecznie ukrycie szczeliny dylatacyjnej, zabezpieczając tym samym powierzchnię przed nadmiernym gromadzeniem się kurzu i zabrudzeń. Dodatkowo za produktem można schować okablowanie lub przewody. Do produkcji listwy przypodłogowej wykorzystano wytrzymałą na czynniki codziennego użytkowania płytę MDF. Dzięki temu jest odporna na wilgoć czy też uszkodzenia mechaniczne. Prezrentowana listwa posida długość 240 cm, wysokość 5,8 cm oraz szerokość 1,2 cm
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Skład: | MDF |
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | MDF |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Incizo |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Szerokość: | 12 mm |
| Kolor: | Naturalne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa mdf 2400x58x12 dąb jasny klasyczny qssk05787
Nr kat. 100330335
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie



