listwa przypodłogowa mdf 2400x58x12 dąb leśny beżowy qssk03545
Nr kat. 100011755
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | MDF |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Incizo |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Szerokość: | 12 mm |
| Kolor: | Klasyczne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Sposób montażu: | Klamra lub klej |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | MDF |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Incizo |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Szerokość: | 12 mm |
| Kolor: | Klasyczne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Sposób montażu: | Klamra lub klej |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa mdf 2400x58x12 dąb leśny beżowy qssk03545
Nr kat. 100011755
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie



