listwa przypodłogowa mdf 2400x17x17 1861 szara quick-step qsscot01861md240
Nr kat. 100011380
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Jednym z najlepszych sposób na praktyczne, a jednocześnie dekoracyjne wykończenie podłogi w swoim domu jest zastosowanie niezwykle eleganckiej listwy przypodłogowej MDF 2400X17X17 1861. Ćwierćwałek wklęsły jest odporny na nadmiernie gromadzenie się kurzu i zabrudzeń. Zabezpiecza powierzchnię i maskuje posiadane okablowanie przy ścianie. Wyróżnia się cudownym wyglądem drewna, dzięki czemu szczególnie dobrze pasuje do bardziej tradycyjnie urządzonych wnętrz. Prezentowany model wyprodukowano z trwałej i solidnej płyty MDF, która charakteryzuje się odpornością na czynniki związane z codziennym użytkowaniem.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Materiał: | MDF |
| Struktura drewna: | Tak |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Szerokość: | 17 mm |
| Kolor: | Bielone |
| Typ produktu: | Listwy |
| Rodzaj: | Do paneli |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Jednym z najlepszych sposób na praktyczne, a jednocześnie dekoracyjne wykończenie podłogi w swoim domu jest zastosowanie niezwykle eleganckiej listwy przypodłogowej MDF 2400X17X17 1861. Ćwierćwałek wklęsły jest odporny na nadmiernie gromadzenie się kurzu i zabrudzeń. Zabezpiecza powierzchnię i maskuje posiadane okablowanie przy ścianie. Wyróżnia się cudownym wyglądem drewna, dzięki czemu szczególnie dobrze pasuje do bardziej tradycyjnie urządzonych wnętrz. Prezentowany model wyprodukowano z trwałej i solidnej płyty MDF, która charakteryzuje się odpornością na czynniki związane z codziennym użytkowaniem.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Materiał: | MDF |
| Struktura drewna: | Tak |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Szerokość: | 17 mm |
| Kolor: | Bielone |
| Typ produktu: | Listwy |
| Rodzaj: | Do paneli |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa mdf 2400x17x17 1861 szara quick-step qsscot01861md240
Nr kat. 100011380
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie



