listwa przypodłogowa mdf ćwierćwałek wklęsły 2400x17x17 dąb brązowy virginia qsscot01847
Nr kat. 100010736
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF ĆWIERĆWAŁEK WKLĘSŁY 2400X17X17 1847 polecana jest do zastosowania w połączeniu z drewnianymi panelami podłogowymi. Wklęsły kształt jest wygodny w montażu i łatwy w czyszczeniu. Przy użyciu prezentowanego modelu, całe pomieszczenie nabierze unikalnego charakteru. Ukryte za listwą okablowanie zostanie zabezpieczone przed uderzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Produkt wykonano z wytrzymałej na czynniki użytkowania płyty MDF. Dlatego też listwa przypodłogowa jest odporna na działanie wilgoci i szkodliwych promieni słonecznych, przez co zachowa swój oryginalny przez wiele lat.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | MDF |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Scotia |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Szerokość: | 17 mm |
| Kolor: | Jasne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Sposób montażu: | Klamra lub klej |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF ĆWIERĆWAŁEK WKLĘSŁY 2400X17X17 1847 polecana jest do zastosowania w połączeniu z drewnianymi panelami podłogowymi. Wklęsły kształt jest wygodny w montażu i łatwy w czyszczeniu. Przy użyciu prezentowanego modelu, całe pomieszczenie nabierze unikalnego charakteru. Ukryte za listwą okablowanie zostanie zabezpieczone przed uderzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Produkt wykonano z wytrzymałej na czynniki użytkowania płyty MDF. Dlatego też listwa przypodłogowa jest odporna na działanie wilgoci i szkodliwych promieni słonecznych, przez co zachowa swój oryginalny przez wiele lat.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | MDF |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Scotia |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Szerokość: | 17 mm |
| Kolor: | Jasne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Sposób montażu: | Klamra lub klej |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa mdf ćwierćwałek wklęsły 2400x17x17 dąb brązowy virginia qsscot01847
Nr kat. 100010736
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie



