listwa przypodłogowa pcv wodoodporna 2500x70x26 indo 110 dąb jersey arbiton
Nr kat. 100330132
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe PCV |
|---|---|
| Skład: | PCV |
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | PCV |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Indo |
| Długość: | 2.50 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 26 mm |
| Kolor: | Klasyczne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Sposób montażu: | Klej lub kołki |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe PCV |
|---|---|
| Skład: | PCV |
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | PCV |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Indo |
| Długość: | 2.50 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 26 mm |
| Kolor: | Klasyczne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Sposób montażu: | Klej lub kołki |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa pcv wodoodporna 2500x70x26 indo 110 dąb jersey arbiton
Nr kat. 100330132
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie




