listwa przypodłogowa egger 2400x58x14 l694 dąb casella naturalny
Nr kat. 100537064
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Skład: | MDF |
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | MDF |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Cubical |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Egger |
| Szerokość: | 14 mm |
| Kolor: | Naturalne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
EGGER Biskupiec Sp. z o.o. ŚW.JÓZEFA 1 11-300 BISKUPIEC-KOLONIA DRUGA POLSKA support.pl@egger.zendesk.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Skład: | MDF |
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | MDF |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Cubical |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Egger |
| Szerokość: | 14 mm |
| Kolor: | Naturalne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
EGGER Biskupiec Sp. z o.o. ŚW.JÓZEFA 1 11-300 BISKUPIEC-KOLONIA DRUGA POLSKA support.pl@egger.zendesk.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa egger 2400x58x14 l694 dąb casella naturalny
Nr kat. 100537064
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie



