listwa przypodłogowa dywanowa pcv 2500x50x14 25-50-0-100 biała poli-eco
Nr kat. 100001963
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Doskonałym dopełnieniem wykładzin dywanowych, które gwarantują nam ciepły i przytulny klimat w pomieszczeniu jest LISTWA DYWANOWA BIAŁA. Precyzyjnie wykończy każdy rodzaj wykładziny dywanowej. Prezentuje biały kolor, który doda elegancji i szyku całemu wnętrzu. Estetycznego wyglądu produktowi dodają narożniki i zaślepki, które są montowane bez użycia kleju oraz narzędzi. Na zewnętrznej stronie LISTWY DYWANOWEJ BIAŁEJ jest umieszczona taśma z warstwą samoprzylepną. Do ściany listwa przytwierdzana jest za pomocą kołków i wkrętów. LISTWA DYWANOWA BIAŁA jest bardzo szybka w montażu
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe dywanowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | PCV |
| Wodoodporność: | Nie |
| Kolekcja: | Lp50 |
| Długość: | 2.50 m |
| Dostawca: | POLI-ECO SP. Z O.O.-TWORZYWA S |
| Szerokość: | 14 mm |
| Kolor: | Białe |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Typ produktu: | Listwy |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
POLI-ECO SP. Z O.O.-TWORZYWA SZTUCZNE ZWYCIĘZCÓW 7 68-200 ŻARY POLSKA logistyka@poli-eco.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Doskonałym dopełnieniem wykładzin dywanowych, które gwarantują nam ciepły i przytulny klimat w pomieszczeniu jest LISTWA DYWANOWA BIAŁA. Precyzyjnie wykończy każdy rodzaj wykładziny dywanowej. Prezentuje biały kolor, który doda elegancji i szyku całemu wnętrzu. Estetycznego wyglądu produktowi dodają narożniki i zaślepki, które są montowane bez użycia kleju oraz narzędzi. Na zewnętrznej stronie LISTWY DYWANOWEJ BIAŁEJ jest umieszczona taśma z warstwą samoprzylepną. Do ściany listwa przytwierdzana jest za pomocą kołków i wkrętów. LISTWA DYWANOWA BIAŁA jest bardzo szybka w montażu
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe dywanowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | PCV |
| Wodoodporność: | Nie |
| Kolekcja: | Lp50 |
| Długość: | 2.50 m |
| Dostawca: | POLI-ECO SP. Z O.O.-TWORZYWA S |
| Szerokość: | 14 mm |
| Kolor: | Białe |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Typ produktu: | Listwy |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
POLI-ECO SP. Z O.O.-TWORZYWA SZTUCZNE ZWYCIĘZCÓW 7 68-200 ŻARY POLSKA logistyka@poli-eco.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa dywanowa pcv 2500x50x14 25-50-0-100 biała poli-eco
Nr kat. 100001963
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie



