listwa przypodłogowa mdf 2400x60x17 l386 przypodłogowa mdf egger 1022765
Nr kat. 100009115
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
LISTWA MDF EGGER L386 to listwa przypodłogowa na rdzeniu MDF z jasną okleiną doskonale imitującą naturalną strukturę drewna. Prezentowany listwy przypodłogowe to doskonały sposób na efektowne i spójne wykończenie wnętrza – w sklepie Komfort dostępne są także panele utrzymane w tej samej kolorystyce. Produkt o długości 240 cm, szerokości 1,7 cm oraz wysokości 6 cm pełni nie tylko rolę estetyczną, ale także ochronną zabezpieczając ściany przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz kamuflując szczeliny dylatacyjne i tym samym niwelując problem wybrzuszonej podłogi.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | MDF |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Egger |
| Szerokość: | 17 mm |
| Kolor: | Jasne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
EGGER Biskupiec Sp. z o.o. ŚW.JÓZEFA 1 11-300 BISKUPIEC-KOLONIA DRUGA POLSKA support.pl@egger.zendesk.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
LISTWA MDF EGGER L386 to listwa przypodłogowa na rdzeniu MDF z jasną okleiną doskonale imitującą naturalną strukturę drewna. Prezentowany listwy przypodłogowe to doskonały sposób na efektowne i spójne wykończenie wnętrza – w sklepie Komfort dostępne są także panele utrzymane w tej samej kolorystyce. Produkt o długości 240 cm, szerokości 1,7 cm oraz wysokości 6 cm pełni nie tylko rolę estetyczną, ale także ochronną zabezpieczając ściany przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz kamuflując szczeliny dylatacyjne i tym samym niwelując problem wybrzuszonej podłogi.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | MDF |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Egger |
| Szerokość: | 17 mm |
| Kolor: | Jasne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
EGGER Biskupiec Sp. z o.o. ŚW.JÓZEFA 1 11-300 BISKUPIEC-KOLONIA DRUGA POLSKA support.pl@egger.zendesk.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa mdf 2400x60x17 l386 przypodłogowa mdf egger 1022765
Nr kat. 100009115
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie



