listwa lita bambus sandy brown 1830x70x14
Nr kat. 100299981
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe drewniane |
|---|---|
| Materiał: | Drewniane |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Długość: | 1.83 m |
| Dostawca: | Barlinek |
| Szerokość: | 14 mm |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Fornirowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe drewniane |
|---|---|
| Materiał: | Drewniane |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Długość: | 1.83 m |
| Dostawca: | Barlinek |
| Szerokość: | 14 mm |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Fornirowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa lita bambus sandy brown 1830x70x14
Nr kat. 100299981
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie



