listwa l3937 dąb kalymnos
Nr kat. 100148133
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Aby skutecznie ochronić ścianę przed zabrudzeniem, zakamuflować szczeliny dylatacyjne oraz ostatecznie wykończyć pomieszczenie – należy sięgnąć po listwy przypodłogowe. MDF, z którego wykonano produkt, wyróżnia się trwałością i odpornością na uderzenia mechaniczne. Prezentowane listwy przypodłogowe MDF dąb kalymnos posiada długość 240 cm, szerokośc 1,7 cm oraz wysokość 8 cm. Montaż odbywa się za pomocą klipsów lub kleju, do wyboru. Ponadto listwy przypodłogowe MDF z miejscem na kable i przewody, są niezwykle praktyczne i skutecznie w estetycznym wyglądzie pomieszczenia.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu: | 2.40 |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Classen |
| Szerokość: | 16 mm |
| Kolor: | Ciemne |
| Rodzaj: | Do paneli |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Sposób montażu: | Klamra lub klej |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Aby skutecznie ochronić ścianę przed zabrudzeniem, zakamuflować szczeliny dylatacyjne oraz ostatecznie wykończyć pomieszczenie – należy sięgnąć po listwy przypodłogowe. MDF, z którego wykonano produkt, wyróżnia się trwałością i odpornością na uderzenia mechaniczne. Prezentowane listwy przypodłogowe MDF dąb kalymnos posiada długość 240 cm, szerokośc 1,7 cm oraz wysokość 8 cm. Montaż odbywa się za pomocą klipsów lub kleju, do wyboru. Ponadto listwy przypodłogowe MDF z miejscem na kable i przewody, są niezwykle praktyczne i skutecznie w estetycznym wyglądzie pomieszczenia.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu: | 2.40 |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Classen |
| Szerokość: | 16 mm |
| Kolor: | Ciemne |
| Rodzaj: | Do paneli |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Sposób montażu: | Klamra lub klej |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa l3937 dąb kalymnos
Nr kat. 100148133
Pamiętaj o




