listwa blink beige glossy 4,7x60,8 arte
Nr kat. 100196113

opis produktu
Wysokiej jakości produkt to LISTWA BLINK BEIGE GLOSSY 4,7X60,8 ARTE. Jest rodzajem listwy dekoracyjnej. To płytka ścienna przeznaczona do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnej kuchni lub łazience. Będzie znakomitym elementem wykończeniowym spokojnych i eleganckich aranżacji. Wprowadzi ciekawy motyw ozdobny do wnętrz. LISTWA BLINK BEIGE GLOSSY 4,7X60,8 ARTE utrzymana jest w beżowym kolorze. Jej powierzchnia wykończona jest z połyskiem. LISTWA BLINK BEIGE GLOSSY 4,7X60,8 ARTE ma wymiary – wysokość 4,7 cm i długość 60,8 cm. Grubość listwy to 10 mm. Producent udziela dwa lata gwarancji na produkt.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Listwa dekoracyjna |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Inne |
| Dostawca: | Tubądzin Management Group |
| Kolekcja: | Blink |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 60.8 cm |
| Szerokość: | 4.7 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | ND |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Wysokiej jakości produkt to LISTWA BLINK BEIGE GLOSSY 4,7X60,8 ARTE. Jest rodzajem listwy dekoracyjnej. To płytka ścienna przeznaczona do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnej kuchni lub łazience. Będzie znakomitym elementem wykończeniowym spokojnych i eleganckich aranżacji. Wprowadzi ciekawy motyw ozdobny do wnętrz. LISTWA BLINK BEIGE GLOSSY 4,7X60,8 ARTE utrzymana jest w beżowym kolorze. Jej powierzchnia wykończona jest z połyskiem. LISTWA BLINK BEIGE GLOSSY 4,7X60,8 ARTE ma wymiary – wysokość 4,7 cm i długość 60,8 cm. Grubość listwy to 10 mm. Producent udziela dwa lata gwarancji na produkt.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Listwa dekoracyjna |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Inne |
| Dostawca: | Tubądzin Management Group |
| Kolekcja: | Blink |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 60.8 cm |
| Szerokość: | 4.7 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | ND |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa blink beige glossy 4,7x60,8 arte
Nr kat. 100196113
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Wysokiej jakości produkt to LISTWA BLINK BEIGE GLOSSY 4,7X60,8 ARTE. Jest rodzajem listwy dekoracyjnej. To płytka ścienna przeznaczona do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnej kuchni lub łazience. Będzie znakomitym elementem wykończeniowym spokojnych i eleganckich aranżacji. Wprowadzi ciekawy motyw ozdobny do wnętrz. LISTWA BLINK BEIGE GLOSSY 4,7X60,8 ARTE utrzymana jest w beżowym kolorze. Jej powierzchnia wykończona jest z połyskiem. LISTWA BLINK BEIGE GLOSSY 4,7X60,8 ARTE ma wymiary – wysokość 4,7 cm i długość 60,8 cm. Grubość listwy to 10 mm. Producent udziela dwa lata gwarancji na produkt.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Listwa dekoracyjna |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Inne |
| Dostawca: | Tubądzin Management Group |
| Kolekcja: | Blink |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 60.8 cm |
| Szerokość: | 4.7 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | ND |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


