ławostół janek 116(156)x62 orzech warmia
Nr kat. 100577446
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ławostół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 116 cm |
| Szerokość blatu: | 62 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 156 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Cashmere |
| Kolor stelażu: | Orzech warmia |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Wysokość: | 59 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ławostół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 116 cm |
| Szerokość blatu: | 62 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 156 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Cashmere |
| Kolor stelażu: | Orzech warmia |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Wysokość: | 59 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
ławostół janek 116(156)x62 orzech warmia
Nr kat. 100577446
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




