ławostół eryk 100(200)x80 dąb hikora
Nr kat. 100577457
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ławostół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 100 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 200 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Cashmere |
| Kolor stelażu: | Dąb hikora |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Wysokość: | 53 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ławostół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 100 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 200 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Cashmere |
| Kolor stelażu: | Dąb hikora |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Wysokość: | 53 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
ławostół eryk 100(200)x80 dąb hikora
Nr kat. 100577457
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






