ławka calpi beżowa
Nr kat. 100620891
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ławka |
|---|---|
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Kolor stelażu: | Beżowy |
| Kolor siedziska: | Beżowy |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 42 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ławka |
|---|---|
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Kolor stelażu: | Beżowy |
| Kolor siedziska: | Beżowy |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 42 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
ławka calpi beżowa
Nr kat. 100620891
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie














