lampa wisząca ufo s czarna
Nr kat. 100565827
Szczegóły Produktu
| Szerokość: | 30 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 120 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Maksymalna moc: | 8 W |
| Kolekcja: | Ufo |
| Nowość: | Tak |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Szerokość: | 30 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 120 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Maksymalna moc: | 8 W |
| Kolekcja: | Ufo |
| Nowość: | Tak |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca ufo s czarna
Nr kat. 100565827
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie











