lampa wisząca kalimera 4040
Nr kat. 100223057
opis produktu
lampa wisząca mniejsza 1 pł. opal mat, chrom
Szczegóły Produktu
| Szerokość: | 20 cm |
|---|---|
| Długość: | 20 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Dostawca: | Argon |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
P.P.H.U ARGON ZDZISŁAW TOMZIK SZKOLNA 258 42-261 STARCZA POLSKA biuro@argon-lampy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
lampa wisząca mniejsza 1 pł. opal mat, chrom
Szczegóły Produktu
| Szerokość: | 20 cm |
|---|---|
| Długość: | 20 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Dostawca: | Argon |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
P.P.H.U ARGON ZDZISŁAW TOMZIK SZKOLNA 258 42-261 STARCZA POLSKA biuro@argon-lampy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca kalimera 4040
Nr kat. 100223057
Wybrane dla Ciebie






