lam wisz bovino 1 lp-1111/1p gu10 cz/dr
Nr kat. 100355809
Szczegóły Produktu
| Szerokość: | 12 cm |
|---|---|
| Długość: | 19 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Kolekcja: | Bovino |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Nowość: | Tak |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Szerokość: | 12 cm |
|---|---|
| Długość: | 19 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Kolekcja: | Bovino |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Nowość: | Tak |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lam wisz bovino 1 lp-1111/1p gu10 cz/dr
Nr kat. 100355809
Wybrane dla Ciebie





