lampa wisząca amo 3 czarna
Nr kat. 100565836
Szczegóły Produktu
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 150 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Kolekcja: | Amo |
| Nowość: | Tak |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 150 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Kolekcja: | Amo |
| Nowość: | Tak |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca amo 3 czarna
Nr kat. 100565836
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie








