lampa natynkowa bonnie slc78004/10w wh led biały
Nr kat. 100457736
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Szerokość: | 10 cm |
| Długość: | 10 cm |
| Wysokość: | 10 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 3 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 10 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepłe |
| Strumień świetlny : | 840 lm |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | BONNIE |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Szerokość: | 10 cm |
| Długość: | 10 cm |
| Wysokość: | 10 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 3 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 10 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepłe |
| Strumień świetlny : | 840 lm |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | BONNIE |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa natynkowa bonnie slc78004/10w wh led biały
Nr kat. 100457736
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



