kubek łazienkowy mocowany deante round złoty szczotkowany adr_r911
Nr kat. 100440820
opis produktu
Elegancki kubek z mlecznego szkła z serii Round wzbogacony został o elementy ze stali nierdzewnej. Wyróżnia się złotym, szczotkowanym wykończeniem i przeznaczony jest do montażu w strefie umywalki. Jego klasyczna estetyka doskonale wpisuje się w różnorodne style łazienek i harmonizuje z innymi akcesoriami serii Round.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| Kolekcja: | Round |
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Wysokość: | 9.5 cm |
| Szerokość: | 6.7 cm |
| Pojemność: | 200 ml |
| Symbol producenta: | ADR_R911 |
| Waga brutto: | 0.390 kg |
| Informacje dodatkowe: | Wykończenie szczotkowane |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Elegancki kubek z mlecznego szkła z serii Round wzbogacony został o elementy ze stali nierdzewnej. Wyróżnia się złotym, szczotkowanym wykończeniem i przeznaczony jest do montażu w strefie umywalki. Jego klasyczna estetyka doskonale wpisuje się w różnorodne style łazienek i harmonizuje z innymi akcesoriami serii Round.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| Kolekcja: | Round |
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Wysokość: | 9.5 cm |
| Szerokość: | 6.7 cm |
| Pojemność: | 200 ml |
| Symbol producenta: | ADR_R911 |
| Waga brutto: | 0.390 kg |
| Informacje dodatkowe: | Wykończenie szczotkowane |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kubek łazienkowy mocowany deante round złoty szczotkowany adr_r911
Nr kat. 100440820
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




