krzesło wilma czarny mat / sawana jasnoszary 21
Nr kat. 100495624
opis produktu
Krzesło Wilma czarny mat / Sawana jasnoszary 21 to doskonała alternatywa do kuchni w stylu loft, nowoczesnej jadalni czy przestrzeni inspirowanej współczesnym minimalizmem oraz neutralną kolorystyką. Smukła i zaokrąglona linia pozbawiona wszelkich kantów wpływa na wizualną lekkość krzesła. Model Wilma posiada metalowy stelaż, dzięki czemu gwarantuje solidną, stabilną i trwałą konstrukcję. Surową formę cienkich i prostych nóg dodatkowo akcentuje czarna powierzchnia o matowym wykończeniu. Zaś siedzisko prezentowanego krzesła pokrywa przyjemna w dotyku, gładka, łatwa w pielęgnacji i uniwersalna tkanina w jasnoszarym odcieniu. Wymiary powyższego modelu Wilma wynoszą 44.5 cm szerokości, 84 cm wysokości oraz 56 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Sawana jasnoszare 21 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 44.5 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 56 cm |
| Głębokość siedziska: | 39 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Wilma czarny mat / Sawana jasnoszary 21 to doskonała alternatywa do kuchni w stylu loft, nowoczesnej jadalni czy przestrzeni inspirowanej współczesnym minimalizmem oraz neutralną kolorystyką. Smukła i zaokrąglona linia pozbawiona wszelkich kantów wpływa na wizualną lekkość krzesła. Model Wilma posiada metalowy stelaż, dzięki czemu gwarantuje solidną, stabilną i trwałą konstrukcję. Surową formę cienkich i prostych nóg dodatkowo akcentuje czarna powierzchnia o matowym wykończeniu. Zaś siedzisko prezentowanego krzesła pokrywa przyjemna w dotyku, gładka, łatwa w pielęgnacji i uniwersalna tkanina w jasnoszarym odcieniu. Wymiary powyższego modelu Wilma wynoszą 44.5 cm szerokości, 84 cm wysokości oraz 56 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Sawana jasnoszare 21 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 44.5 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 56 cm |
| Głębokość siedziska: | 39 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło wilma czarny mat / sawana jasnoszary 21
Nr kat. 100495624
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










