krzesło waylor czarny mat / preston camel 24
Nr kat. 100495620
opis produktu
Krzesło Waylor czarny mat / Preston camel 24 to projekt, który wpisuje się w różnorodne aranżacje kuchni oraz jadalni, łącząc elementy stylu nowoczesnego, loft oraz klasycznego. Prezentowany wariant charakteryzuje się solidną i trwałą konstrukcją. Metalowy stelaż krzesła utrzymany jest w czarnym kolorze, którego surowość dodatkowo podkreśla matowe wykończenie powierzchni. Forma podstawy wpływa na stabilność krzesła oraz wygodę użytkowania. Tapicerowane siedzisko pokrywa przyjemna w dotyku tkanina w kolorze karmelowego brązu – produkt dostępny jest w sklepie Komfort także w innych wariantach kolorystycznych. Krzesło Waylor zdobi kwadratowe pikowanie. Charakterystycznym elementem projektu są zaokrąglone obrzeża. Wymiary oferowanego wariantu sięgają 54 cm szerokości, 88 cm wysokości oraz 58.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Pomarańczowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Preston karmelowe 24 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 58.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Waylor czarny mat / Preston camel 24 to projekt, który wpisuje się w różnorodne aranżacje kuchni oraz jadalni, łącząc elementy stylu nowoczesnego, loft oraz klasycznego. Prezentowany wariant charakteryzuje się solidną i trwałą konstrukcją. Metalowy stelaż krzesła utrzymany jest w czarnym kolorze, którego surowość dodatkowo podkreśla matowe wykończenie powierzchni. Forma podstawy wpływa na stabilność krzesła oraz wygodę użytkowania. Tapicerowane siedzisko pokrywa przyjemna w dotyku tkanina w kolorze karmelowego brązu – produkt dostępny jest w sklepie Komfort także w innych wariantach kolorystycznych. Krzesło Waylor zdobi kwadratowe pikowanie. Charakterystycznym elementem projektu są zaokrąglone obrzeża. Wymiary oferowanego wariantu sięgają 54 cm szerokości, 88 cm wysokości oraz 58.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Pomarańczowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Preston karmelowe 24 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 58.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło waylor czarny mat / preston camel 24
Nr kat. 100495620
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie












