krzesło velo beżowe stelaż czarny
Nr kat. 100622389
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Beżowy |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 44 cm |
| Wysokość: | 96 cm |
| Wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Głębokość siedziska: | 43 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Beżowy |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 44 cm |
| Wysokość: | 96 cm |
| Wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Głębokość siedziska: | 43 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło velo beżowe stelaż czarny
Nr kat. 100622389
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie











