krzesło tina dąb barwiony / malmo jasnoszary 90
Nr kat. 100495618
opis produktu
Krzesło Tina dąb barwiony / Malmo jasnoszary 90 to model skierowany do wnętrz nowoczesnych, w których dominuje naturalna i jasna kolorystyka. Prezentowany wariant łączy motywy minimalistycznego i nowoczesnego designu z elementami stylu rustykalnego. Powyższe krzesło na drewnianej podstawie przybiera rozłożystą formę, gwarantując stabilną, bezpieczną i komfortową konstrukcję. Stelaż wykonany z drewna barwionego znakomicie prezentuje wzór usłojenia, tworząc oryginalne zestawienie z kubełkowym kształtem siedziska. Projekt z oparciem oraz stałymi podłokietnikami wyposażony został w dodatkową poduszkę. Białe siedzisko z elementem szarości oraz drewnianą podstawą przypadnie do gustu także miłośnikom skandynawskiego i eklektycznego designu. Krzesło Tina mierzy 56.5 cm szerokości, 80.5 cm wysokości oraz 53 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Dąb barwiony |
| Kolor siedziska: | Malmo jasnoszare 90 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 56.5 cm |
| Wysokość: | 80.5 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Głębokość siedziska: | 44 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Tina dąb barwiony / Malmo jasnoszary 90 to model skierowany do wnętrz nowoczesnych, w których dominuje naturalna i jasna kolorystyka. Prezentowany wariant łączy motywy minimalistycznego i nowoczesnego designu z elementami stylu rustykalnego. Powyższe krzesło na drewnianej podstawie przybiera rozłożystą formę, gwarantując stabilną, bezpieczną i komfortową konstrukcję. Stelaż wykonany z drewna barwionego znakomicie prezentuje wzór usłojenia, tworząc oryginalne zestawienie z kubełkowym kształtem siedziska. Projekt z oparciem oraz stałymi podłokietnikami wyposażony został w dodatkową poduszkę. Białe siedzisko z elementem szarości oraz drewnianą podstawą przypadnie do gustu także miłośnikom skandynawskiego i eklektycznego designu. Krzesło Tina mierzy 56.5 cm szerokości, 80.5 cm wysokości oraz 53 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Dąb barwiony |
| Kolor siedziska: | Malmo jasnoszare 90 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 56.5 cm |
| Wysokość: | 80.5 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Głębokość siedziska: | 44 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło tina dąb barwiony / malmo jasnoszary 90
Nr kat. 100495618
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








