krzesło timon 1 dąb / beżowe
Nr kat. 100284144

opis produktu
KRZESŁO TIMON 1 DĄB / BEŻOWE to klasyczne krzesło w stylu skandynawskim pokryte materiałem przyjemnym w dotyku, łatwym w pielęgnacji oraz odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Krzesło beżowe posiada charakterystyczne siedzisko z poziomym pikowaniem. Drewniany stelaż krzesła tapicerowanego to kwintesencja minimalizmu oraz naturalności. Prezentowane krzesło beżowe idealnie sprawdzi się w roli krzesła do kuchni, jadalni, jak również salonu. Model o wymiarach 42 cm szerokości, 90 cm wysokości oraz 43 cm głębokości dostępny jest w sklepie Komfort także w innych odcieniach.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
|---|---|
| Typ produktu: | Krzesła |
| Kolor: | Beżowe |
| Dostawca: | Scandimania |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość krzeseł w zestawie: | 1 szt |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Dąb |
| Kolor siedziska: | Beżowe |
| Dopuszczalne obciążenie: | 110 kg |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 42 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 43 cm |
| Głębokość siedziska: | 38 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
KRZESŁO TIMON 1 DĄB / BEŻOWE to klasyczne krzesło w stylu skandynawskim pokryte materiałem przyjemnym w dotyku, łatwym w pielęgnacji oraz odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Krzesło beżowe posiada charakterystyczne siedzisko z poziomym pikowaniem. Drewniany stelaż krzesła tapicerowanego to kwintesencja minimalizmu oraz naturalności. Prezentowane krzesło beżowe idealnie sprawdzi się w roli krzesła do kuchni, jadalni, jak również salonu. Model o wymiarach 42 cm szerokości, 90 cm wysokości oraz 43 cm głębokości dostępny jest w sklepie Komfort także w innych odcieniach.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
|---|---|
| Typ produktu: | Krzesła |
| Kolor: | Beżowe |
| Dostawca: | Scandimania |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość krzeseł w zestawie: | 1 szt |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Dąb |
| Kolor siedziska: | Beżowe |
| Dopuszczalne obciążenie: | 110 kg |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 42 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 43 cm |
| Głębokość siedziska: | 38 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło timon 1 dąb / beżowe
Nr kat. 100284144
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
KRZESŁO TIMON 1 DĄB / BEŻOWE to klasyczne krzesło w stylu skandynawskim pokryte materiałem przyjemnym w dotyku, łatwym w pielęgnacji oraz odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Krzesło beżowe posiada charakterystyczne siedzisko z poziomym pikowaniem. Drewniany stelaż krzesła tapicerowanego to kwintesencja minimalizmu oraz naturalności. Prezentowane krzesło beżowe idealnie sprawdzi się w roli krzesła do kuchni, jadalni, jak również salonu. Model o wymiarach 42 cm szerokości, 90 cm wysokości oraz 43 cm głębokości dostępny jest w sklepie Komfort także w innych odcieniach.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
|---|---|
| Typ produktu: | Krzesła |
| Kolor: | Beżowe |
| Dostawca: | Scandimania |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość krzeseł w zestawie: | 1 szt |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Dąb |
| Kolor siedziska: | Beżowe |
| Dopuszczalne obciążenie: | 110 kg |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 42 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 43 cm |
| Głębokość siedziska: | 38 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


