krzesło taxi dąb / corsica ciemnoszary 20
Nr kat. 100495617
opis produktu
Krzesło Taxi dąb / corsica ciemnoszary 20 to propozycja skierowana do miłośników stylu skandynawskiego oraz rustykalnego. Minimalistyczna forma krzesła do kuchni oraz jadalni doskonale odnajdzie się w wielu współczesnych wnętrzach, łącząc funkcjonalność z estetyką. Model charakteryzuje się stabilną i wytrzymałą konstrukcją wykonaną z drewna. Ciepły odcień dębu, a także zaprezentowana na powierzchni wyraźna struktura usłojenia, wprowadzają do wnętrza naturalne wzornictwo. Z kolei siedzisko oraz profilowane oparcie krzesła pokrywa przyjemna w dotyku tkanina w ciemnoszarym odcieniu, która tworzy stonowaną i neutralną kompozycję wraz z ciepłym odcieniem dębu. Wymiary krzesła Taxi wynoszą 45 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 49 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Dąb |
| Kolor siedziska: | Corsica ciemnoszare 20 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 48 cm |
| Głębokość: | 49 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Taxi dąb / corsica ciemnoszary 20 to propozycja skierowana do miłośników stylu skandynawskiego oraz rustykalnego. Minimalistyczna forma krzesła do kuchni oraz jadalni doskonale odnajdzie się w wielu współczesnych wnętrzach, łącząc funkcjonalność z estetyką. Model charakteryzuje się stabilną i wytrzymałą konstrukcją wykonaną z drewna. Ciepły odcień dębu, a także zaprezentowana na powierzchni wyraźna struktura usłojenia, wprowadzają do wnętrza naturalne wzornictwo. Z kolei siedzisko oraz profilowane oparcie krzesła pokrywa przyjemna w dotyku tkanina w ciemnoszarym odcieniu, która tworzy stonowaną i neutralną kompozycję wraz z ciepłym odcieniem dębu. Wymiary krzesła Taxi wynoszą 45 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 49 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Dąb |
| Kolor siedziska: | Corsica ciemnoszare 20 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 48 cm |
| Głębokość: | 49 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło taxi dąb / corsica ciemnoszary 20
Nr kat. 100495617
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








