krzesło riano czarna brzoza
Nr kat. 100495606
opis produktu
Krzesło Riano czarna brzoza to ponadczasowe krzesło potocznie zwane patyczakiem, które doskonale odnajdzie się w rozmaitych aranżacjach kuchni oraz jadalni. Powyższy model dedykowany jest między innymi miłośnikom stylu klasycznego, rustykalnego, skandynawskiego, retro oraz loft. To również znakomita alternatywa dla wnętrz nowoczesnych i eklektycznych, które łączą przeszłość z teraźniejszością. Powyższy wariant charakteryzują symetryczne listwy o okrągłym przekroju, które zdobią oparcie. Prezentowane krzesło Riano utrzymane jest w wyrazistym i uniwersalnym odcieniu czerni. Wykonane z drewna brzozowego o lakierowanym wykończeniu powierzchni, zapewnia trwałość oraz odporność mechaniczną. Wymiary oferowanego wariantu wynoszą 50.5 cm szerokości, 86 cm wysokości oraz 49.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Drewno |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | brzoza czarna lakierowana |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 50.5 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 45 cm |
| Głębokość: | 49.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 39 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Riano czarna brzoza to ponadczasowe krzesło potocznie zwane patyczakiem, które doskonale odnajdzie się w rozmaitych aranżacjach kuchni oraz jadalni. Powyższy model dedykowany jest między innymi miłośnikom stylu klasycznego, rustykalnego, skandynawskiego, retro oraz loft. To również znakomita alternatywa dla wnętrz nowoczesnych i eklektycznych, które łączą przeszłość z teraźniejszością. Powyższy wariant charakteryzują symetryczne listwy o okrągłym przekroju, które zdobią oparcie. Prezentowane krzesło Riano utrzymane jest w wyrazistym i uniwersalnym odcieniu czerni. Wykonane z drewna brzozowego o lakierowanym wykończeniu powierzchni, zapewnia trwałość oraz odporność mechaniczną. Wymiary oferowanego wariantu wynoszą 50.5 cm szerokości, 86 cm wysokości oraz 49.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Drewno |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | brzoza czarna lakierowana |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 50.5 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 45 cm |
| Głębokość: | 49.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 39 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło riano czarna brzoza
Nr kat. 100495606
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












