krzesło riano biały
Nr kat. 100608001
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Materiał siedziska: | Drewno |
| Materiał stelażu: | Drewno lite lakierowane |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Kolor siedziska: | brzoza biała lakierowana |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 50.5 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Wysokość siedziska: | 45 cm |
| Głębokość: | 49.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 39 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Materiał siedziska: | Drewno |
| Materiał stelażu: | Drewno lite lakierowane |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Kolor siedziska: | brzoza biała lakierowana |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 50.5 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Wysokość siedziska: | 45 cm |
| Głębokość: | 49.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 39 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło riano biały
Nr kat. 100608001
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










