krzesło ranja czarny mat / dublin czarny 50
Nr kat. 100495603
opis produktu
Krzesło Ranja czarny mat / Dublin czarny 50 to prosty, a jednocześnie wyrazisty, elegancki i nieszablonowy model, który doskonale podkreśli charakter kuchni oraz jadalni w stylu glamour. Powyższe krzesło utrzymane jest w klasycznym, szykownym i ponadczasowym odcieniu czerni, który doskonale prezentuje się w połączeniu z minimalistycznym kształtem mebla. Oferowany model posiada metalową konstrukcję, która gwarantuje wytrzymałość, odporność mechaniczną oraz stabilność. Smukłe i pozbawione elementów dekoracyjnych nogi nadają całości dozę wizualnej lekkości. Tapicerowane siedzisko krzesła Ranja pokrywa przyjemny w dotyku welur o subtelnym połysku, podkreślając elegancki charakter kolekcji. Kubełkowy model ze stałymi podłokietnikami wzbogaca geometryczna luka poniżej oparcia, która zapewnia unikalny akcent. Wymiary krzesła Ranja sięgają 56 cm szerokości, 79 cm wysokości oraz 59.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Dublin czarne 50 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 79 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 59.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 47 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Ranja czarny mat / Dublin czarny 50 to prosty, a jednocześnie wyrazisty, elegancki i nieszablonowy model, który doskonale podkreśli charakter kuchni oraz jadalni w stylu glamour. Powyższe krzesło utrzymane jest w klasycznym, szykownym i ponadczasowym odcieniu czerni, który doskonale prezentuje się w połączeniu z minimalistycznym kształtem mebla. Oferowany model posiada metalową konstrukcję, która gwarantuje wytrzymałość, odporność mechaniczną oraz stabilność. Smukłe i pozbawione elementów dekoracyjnych nogi nadają całości dozę wizualnej lekkości. Tapicerowane siedzisko krzesła Ranja pokrywa przyjemny w dotyku welur o subtelnym połysku, podkreślając elegancki charakter kolekcji. Kubełkowy model ze stałymi podłokietnikami wzbogaca geometryczna luka poniżej oparcia, która zapewnia unikalny akcent. Wymiary krzesła Ranja sięgają 56 cm szerokości, 79 cm wysokości oraz 59.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Dublin czarne 50 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 79 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 59.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 47 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło ranja czarny mat / dublin czarny 50
Nr kat. 100495603
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











