fotel ramsey czarne / navy blue 66
Nr kat. 100495601
opis produktu
Fotel Ramsey Czarne / Navy Blue 66 to model, który łączy elementy szykownego stylu glamour z surową estetyką loft. Prezentowany mebel wypoczynkowy mierzy 72 cm szerokości, 76 cm wysokości oraz 67 cm głębokości. Kubełkowa forma fotela wyróżnia się elegancką linią. Model zaokrąglonymi podłokietnikami pokrywa przyjemna w dotyku tkanina. Zastosowany welur charakteryzuje się łagodnym połyskiem, który wraz z granatowym odcieniem siedziska, tworzy wyjątkowy i szykowny efekt. Stelaż mebla wypoczynkowego powstał z metalu. Czarna i cienka podstawa stanowi surowy element konstrukcji, który jednocześnie nadaje całości wizualną lekkość. Wymiary fotela Ramsey sięgają 72 cm szerokości, 76 cm wysokości oraz 67 cm głębokości. Produkt dostępny jest także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Dostawca: | Actona |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Materiał siedziska: | Welur |
| Kolor tapicerki: | granatowe 66 |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Szerokość: | 72 cm |
| Wysokość: | 76 cm |
| Głębokość: | 67 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Fotel Ramsey Czarne / Navy Blue 66 to model, który łączy elementy szykownego stylu glamour z surową estetyką loft. Prezentowany mebel wypoczynkowy mierzy 72 cm szerokości, 76 cm wysokości oraz 67 cm głębokości. Kubełkowa forma fotela wyróżnia się elegancką linią. Model zaokrąglonymi podłokietnikami pokrywa przyjemna w dotyku tkanina. Zastosowany welur charakteryzuje się łagodnym połyskiem, który wraz z granatowym odcieniem siedziska, tworzy wyjątkowy i szykowny efekt. Stelaż mebla wypoczynkowego powstał z metalu. Czarna i cienka podstawa stanowi surowy element konstrukcji, który jednocześnie nadaje całości wizualną lekkość. Wymiary fotela Ramsey sięgają 72 cm szerokości, 76 cm wysokości oraz 67 cm głębokości. Produkt dostępny jest także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Dostawca: | Actona |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Materiał siedziska: | Welur |
| Kolor tapicerki: | granatowe 66 |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Szerokość: | 72 cm |
| Wysokość: | 76 cm |
| Głębokość: | 67 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
fotel ramsey czarne / navy blue 66
Nr kat. 100495601
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







