krzesło ramona czarny 5
Nr kat. 100495599
opis produktu
Krzesło Ramona czarny 5 to funkcjonalne krzesło do kuchni oraz jadalni utrzymane w nowoczesnym stylu. Prezentowany model charakteryzuje się ponadczasowym, klasycznym i uniwersalnym odcieniem czerni, który jednocześnie wniesie do wnętrza wyrazistość oraz podkreśli nowoczesną linię produktu. Oferowany wariant posiada wygodne oparcie oraz stałe podłokietniki. Siedzisko wykonane zostało z odpornej na odkształcenia i przetarcia skóry ekologicznej, która zapewnia także łatwość utrzymania czystej powierzchni. Krzesło Ramona wyposażony została w drewniane nogi o prostej i smukłej linii. Wymiary powyższego modelu wynoszą 57 cm szerokości, 85 cm wysokości oraz 52.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | czarne 5 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 57 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 52.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 45 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Ramona czarny 5 to funkcjonalne krzesło do kuchni oraz jadalni utrzymane w nowoczesnym stylu. Prezentowany model charakteryzuje się ponadczasowym, klasycznym i uniwersalnym odcieniem czerni, który jednocześnie wniesie do wnętrza wyrazistość oraz podkreśli nowoczesną linię produktu. Oferowany wariant posiada wygodne oparcie oraz stałe podłokietniki. Siedzisko wykonane zostało z odpornej na odkształcenia i przetarcia skóry ekologicznej, która zapewnia także łatwość utrzymania czystej powierzchni. Krzesło Ramona wyposażony została w drewniane nogi o prostej i smukłej linii. Wymiary powyższego modelu wynoszą 57 cm szerokości, 85 cm wysokości oraz 52.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | czarne 5 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 57 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 52.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 45 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło ramona czarny 5
Nr kat. 100495599
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











