krzesło pema brązowe
Nr kat. 100563834
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Kolor: | Brązowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Homla |
| Pomieszczenie: |
|
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor siedziska: | Brązowy |
| Dopuszczalne obciążenie: | 120 kg |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Kolor: | Brązowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Homla |
| Pomieszczenie: |
|
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor siedziska: | Brązowy |
| Dopuszczalne obciążenie: | 120 kg |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło pema brązowe
Nr kat. 100563834
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie









