krzesło patricia czarny mat / monza szary 120
Nr kat. 100495591
opis produktu
Krzesło Patricia czarny mat / Monza szary 120 to idealne krzesło do jadalni, kuchni oraz salonu, który łączy prostotę z elegancją. Powyższy wariant wpisuje się w nurt aranżacji nowoczesnych, skandynawskich i minimalistycznych. Propozycja o przyjemnej w dotyku strukturze utrzymana jest w naturalnych kolorach oraz nowoczesnej formie. Prosta podstawa krzesła Patricia powstała z niezawodnego metalu w czarnym kolorze, który wieńczy matowa powierzchnia. Prosta, a wręcz surowa forma nóg nadaje konstrukcji optyczną lekkość, a jednocześnie eksponuje wygodne siedzisko z profilowanym i estetycznie zaokrąglonym siedziskiem. Szare krzesło tapicerowane pokrywa tkanina o przytulnej strukturze baranka. Wymiary oferowanego wariantu wynoszą 52 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 57.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Baranek |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Monza szare 120 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 52 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 48 cm |
| Głębokość: | 57.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 44 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Patricia czarny mat / Monza szary 120 to idealne krzesło do jadalni, kuchni oraz salonu, który łączy prostotę z elegancją. Powyższy wariant wpisuje się w nurt aranżacji nowoczesnych, skandynawskich i minimalistycznych. Propozycja o przyjemnej w dotyku strukturze utrzymana jest w naturalnych kolorach oraz nowoczesnej formie. Prosta podstawa krzesła Patricia powstała z niezawodnego metalu w czarnym kolorze, który wieńczy matowa powierzchnia. Prosta, a wręcz surowa forma nóg nadaje konstrukcji optyczną lekkość, a jednocześnie eksponuje wygodne siedzisko z profilowanym i estetycznie zaokrąglonym siedziskiem. Szare krzesło tapicerowane pokrywa tkanina o przytulnej strukturze baranka. Wymiary oferowanego wariantu wynoszą 52 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 57.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Baranek |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Monza szare 120 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 52 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 48 cm |
| Głębokość: | 57.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 44 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło patricia czarny mat / monza szary 120
Nr kat. 100495591
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












