krzesło obrotowe lugro czarny / beżowe
Nr kat. 100563804
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Homla |
| Pomieszczenie: |
|
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Beżowy |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Homla |
| Pomieszczenie: |
|
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Beżowy |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło obrotowe lugro czarny / beżowe
Nr kat. 100563804
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie










