krzesło nova czarne dm37
Nr kat. 100495587
opis produktu
Krzesło Nova czarne dm37 to krzesło kubełkowe, które stanowi esencję nowoczesnego designu. Prezentowany wariant charakteryzuje się oryginalną formą oraz precyzją wykonania widoczną w każdym szczególe. Powyższe krzesło do kuchni, jadalni oraz salonu utrzymane jest w klasycznym, ponadczasowym i eleganckim odcieniu czerni, która podkreśla wyrazistą linię produktu. Model z drewnianym stelażem przybiera prosty kształt podstawy, zapewniając stabilność i wygodę użytkowania. Zaś tapicerowane siedzisko - z oparciem i podłokietnikami tworzącymi jedną linią – pokrywa łatwa w pielęgnacji skóra ekologiczna. Wymiary krzesła Nova wynoszą 49.5 cm szerokości, 77 cm wysokości oraz 52.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | czarne DM37 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 49.5 cm |
| Wysokość: | 77 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 45 cm |
| Głębokość: | 52.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 53 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Nova czarne dm37 to krzesło kubełkowe, które stanowi esencję nowoczesnego designu. Prezentowany wariant charakteryzuje się oryginalną formą oraz precyzją wykonania widoczną w każdym szczególe. Powyższe krzesło do kuchni, jadalni oraz salonu utrzymane jest w klasycznym, ponadczasowym i eleganckim odcieniu czerni, która podkreśla wyrazistą linię produktu. Model z drewnianym stelażem przybiera prosty kształt podstawy, zapewniając stabilność i wygodę użytkowania. Zaś tapicerowane siedzisko - z oparciem i podłokietnikami tworzącymi jedną linią – pokrywa łatwa w pielęgnacji skóra ekologiczna. Wymiary krzesła Nova wynoszą 49.5 cm szerokości, 77 cm wysokości oraz 52.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | czarne DM37 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 49.5 cm |
| Wysokość: | 77 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 45 cm |
| Głębokość: | 52.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 53 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło nova czarne dm37
Nr kat. 100495587
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











