krzesło nora dąb bielony / corsica jasny szary 40
Nr kat. 100607999
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Drewno lite olejowane |
| Kolor stelażu: | Dąb bielony |
| Kolor siedziska: | Corsica jasnoszary 40 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 58 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Drewno lite olejowane |
| Kolor stelażu: | Dąb bielony |
| Kolor siedziska: | Corsica jasnoszary 40 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 58 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło nora dąb bielony / corsica jasny szary 40
Nr kat. 100607999
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











