krzesło naya czarny mat / retro 247
Nr kat. 100495581
opis produktu
Krzesło Naya czarny mat / retro 247 to model, który z łatwością odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych, jak również loft, ponadczasowych oraz skandynawskich. Prezentowany model skierowany do kuchni, jadalni oraz salonu charakteryzuje się minimalistycznym stelaż wykonanym z wysokiej jakości metalu. Solidna, wytrzymała i stabilna konstrukcja podstawy w czarnym kolorze przybiera kształt krzyżaka. Model obrotowy wyposażony został w wygodne siedzisko z miękkim oparciem, a także stałe podłokietniki. Tapicerowane krzesło pokrywa gładka i matowa skóra ekologiczna o podwyższonej odporności na ścieranie oraz odkształcenia. Łatwa w pielęgnacji, nie ulega trwałym zabrudzeniom. Wymiary krzesła Naya sięgają 59 cm szerokości, 88 cm wysokości oraz 59 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Zakres Obrotu: | 180.000 |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | retro czarne 247 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 59 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 59 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Naya czarny mat / retro 247 to model, który z łatwością odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych, jak również loft, ponadczasowych oraz skandynawskich. Prezentowany model skierowany do kuchni, jadalni oraz salonu charakteryzuje się minimalistycznym stelaż wykonanym z wysokiej jakości metalu. Solidna, wytrzymała i stabilna konstrukcja podstawy w czarnym kolorze przybiera kształt krzyżaka. Model obrotowy wyposażony został w wygodne siedzisko z miękkim oparciem, a także stałe podłokietniki. Tapicerowane krzesło pokrywa gładka i matowa skóra ekologiczna o podwyższonej odporności na ścieranie oraz odkształcenia. Łatwa w pielęgnacji, nie ulega trwałym zabrudzeniom. Wymiary krzesła Naya sięgają 59 cm szerokości, 88 cm wysokości oraz 59 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Zakres Obrotu: | 180.000 |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | retro czarne 247 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 59 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 59 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło naya czarny mat / retro 247
Nr kat. 100495581
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie














