krzesło naya czarny mat / malmo jasnoszary 90
Nr kat. 100495580
opis produktu
Krzesło Naya czarny mat / Malmo jasnoszary 90 to model, który doskonale odnajdzie się w uniwersalnych, stonowanych i ponadczasowych aranżacjach, jak również nowoczesnych. Prezentowane krzesło charakteryzuje metalowa podstawa w postaci krzyżaka. Surową formę podkreśla czarna i matowa kolorystyka powierzchni. Szersze rozstawienie nóg zapewnia stabilną konstrukcję. Krzesło Naya wyposażone zostało w tapicerowane siedzisko z podwyższonym oparciem oraz stałymi podłokietnikami. Minimalistyczna forma doskonale współgra z jasnoszarym odcieniem tapicerki. Zastosowana tkanina jest nie tylko odporna na przetarcia i odkształcenia, ale także przyjemna w dotyku oraz łatwa w utrzymaniu czystości. Wymiary krzesła Naya z funkcją półobrotu wynoszą 59 cm szerokości, 88 cm wysokości oraz 59 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Zakres Obrotu: | 180 ° |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Malmo jasnoszare 90 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 59 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 59 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Naya czarny mat / Malmo jasnoszary 90 to model, który doskonale odnajdzie się w uniwersalnych, stonowanych i ponadczasowych aranżacjach, jak również nowoczesnych. Prezentowane krzesło charakteryzuje metalowa podstawa w postaci krzyżaka. Surową formę podkreśla czarna i matowa kolorystyka powierzchni. Szersze rozstawienie nóg zapewnia stabilną konstrukcję. Krzesło Naya wyposażone zostało w tapicerowane siedzisko z podwyższonym oparciem oraz stałymi podłokietnikami. Minimalistyczna forma doskonale współgra z jasnoszarym odcieniem tapicerki. Zastosowana tkanina jest nie tylko odporna na przetarcia i odkształcenia, ale także przyjemna w dotyku oraz łatwa w utrzymaniu czystości. Wymiary krzesła Naya z funkcją półobrotu wynoszą 59 cm szerokości, 88 cm wysokości oraz 59 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Zakres Obrotu: | 180 ° |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Malmo jasnoszare 90 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 59 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 59 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło naya czarny mat / malmo jasnoszary 90
Nr kat. 100495580
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











