krzesło moon czarny stelaż / spy szary 20
Nr kat. 100495579
opis produktu
Krzesło Moon czarny stelaż / Spy szary 20 to krzesło kubełkowe, które urzeknie miłośników nowoczesnego i minimalistycznego designu. Powyższy model charakteryzuje się zaokrąglonym siedziskiem wykonanym z tworzywa sztucznego. Oparcie oraz podłokietniki tworzą jedną linię, oddając ukłon surowej formie. Siedzisko wzbogaca szara poduszka, podnosząc komfort użytkowania modelu Moon. Prezentowany wariant skierowany do kuchni oraz jadalni doskonale odnajdzie się w aranżacjach loft, nowoczesnych, skandynawskich, a także eklektycznych i przemycających artystyczną fantazję. Metalowa podstawa krzesła gwarantuje trwałość i stabilność, pomimo wizualnej lekkości podstawy. Wymiary krzesła Moon sięgają 51.5 cm szerokości, 81 cm wysokości oraz 54.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Stelaż |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Spy szare 20 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 51.5 cm |
| Wysokość: | 81 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 46 cm |
| Głębokość: | 54.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 42 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Moon czarny stelaż / Spy szary 20 to krzesło kubełkowe, które urzeknie miłośników nowoczesnego i minimalistycznego designu. Powyższy model charakteryzuje się zaokrąglonym siedziskiem wykonanym z tworzywa sztucznego. Oparcie oraz podłokietniki tworzą jedną linię, oddając ukłon surowej formie. Siedzisko wzbogaca szara poduszka, podnosząc komfort użytkowania modelu Moon. Prezentowany wariant skierowany do kuchni oraz jadalni doskonale odnajdzie się w aranżacjach loft, nowoczesnych, skandynawskich, a także eklektycznych i przemycających artystyczną fantazję. Metalowa podstawa krzesła gwarantuje trwałość i stabilność, pomimo wizualnej lekkości podstawy. Wymiary krzesła Moon sięgają 51.5 cm szerokości, 81 cm wysokości oraz 54.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Stelaż |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Spy szare 20 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 51.5 cm |
| Wysokość: | 81 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 46 cm |
| Głębokość: | 54.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 42 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło moon czarny stelaż / spy szary 20
Nr kat. 100495579
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie














