krzesło mirek 5 dąb artisan 135 / 731 portland grafit
Nr kat. 100567654
opis produktu
Krzesło Mirek 5 Dąb Artisan 135 / 731 Portland Grafit to świetna propozycja dla osób ceniących nowoczesny styl połączony z wygodą użytkowania. Model znakomicie sprawdza się w salonie, jadalni lub biurze, nadając pomieszczeniom elegancki charakter. Jego grube, szerokie siedzisko oraz kubełkowa forma z oparciem płynnie przechodzącym w stałe podłokietniki, zapewniają komfort siedzenia. Tapicerka krzesła wykonana z tkaniny w grafitowym kolorze podkreśla jego modny wygląd i dodaje mu ponadczasowej estetyki. Stabilny stelaż z drewnianymi nogami w odcieniu dąb artisan dopełnia całość, zapewniając solidność oraz trwałość. Produkt dostępny jest w różnych kolorach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Brzost |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Dąb artisan |
| Kolor siedziska: | 731 Portland Grafit |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 79 cm |
| Wysokość siedziska: | 45 cm |
| Głębokość: | 57 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
| Nowość: | Tak |
Brzost Sp. z o.o. ŻEROMSKIEGO 4 37-300 LEŻAJSK POLSKA jbuba@brzost.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Mirek 5 Dąb Artisan 135 / 731 Portland Grafit to świetna propozycja dla osób ceniących nowoczesny styl połączony z wygodą użytkowania. Model znakomicie sprawdza się w salonie, jadalni lub biurze, nadając pomieszczeniom elegancki charakter. Jego grube, szerokie siedzisko oraz kubełkowa forma z oparciem płynnie przechodzącym w stałe podłokietniki, zapewniają komfort siedzenia. Tapicerka krzesła wykonana z tkaniny w grafitowym kolorze podkreśla jego modny wygląd i dodaje mu ponadczasowej estetyki. Stabilny stelaż z drewnianymi nogami w odcieniu dąb artisan dopełnia całość, zapewniając solidność oraz trwałość. Produkt dostępny jest w różnych kolorach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Brzost |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Dąb artisan |
| Kolor siedziska: | 731 Portland Grafit |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 79 cm |
| Wysokość siedziska: | 45 cm |
| Głębokość: | 57 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
| Nowość: | Tak |
Brzost Sp. z o.o. ŻEROMSKIEGO 4 37-300 LEŻAJSK POLSKA jbuba@brzost.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło mirek 5 dąb artisan 135 / 731 portland grafit
Nr kat. 100567654
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







